Незабаром всі православні християни святкуватимуть Великдень. Цей день особливий для всіх, принаймні тому, що родина нарешті може зібратися і почастуватися за святковим столом. Не варто також забувати, що це одне з найрадісніших свят, адже символізує початок нового життя. Хто знає, чому Великдень щороку святкується в різні дні? Напевно, більшість. І все ж… У 325 році відбувся Нікейський собор, на якому постановили, що Великдень святкуватиметься після 21 березня в неділю після повного місяця. А оскільки це явище відбувається завжди в різний час, то і дата святкування різниться. Тому, щоби визначити дату святкування Великодня, спочатку визначають, коли місяць вперше буде повним після весняного рівнодення. А наступна неділя і буде святковою.  

Різнокольорові яйця, великодні страви, барвисті листівки та святкові богослужіння знаменують прихід цього великого дня до нас в будинок.

 

Щороку на це свято наші господиньки готують паску, яка є чи не найголовнішим атрибутом у святковому кошику. І кожна бажає, щоб її святкова випічка була не тільки смачною, а й красивою. Посипання і глазур, що продають у магазинах до свята Великодня, зроблять паски красивими. але схожими на сотні інших, незважаючи на те, що в домашню випічку ви вклали тепло своєї душі і рук. Тому в клубі «Креатив» присутнім запропонували зробити своїми руками прості і ефектні прикраси у вигляді ніжних квітів та метеликів з мастики. Мастику приготували з жувальних цукерок маршмеллоу,  розігрівши їх у мікрохвильовці і додавши цукрову пудру. Залишилося розкачати мастичне тісто і вирізати з нього різні фігурки і кружечки. А вже згорнути із заготовок милі квіточки  не склало труднощів!

Не обійшлося і без традиційної віртуальної подорожі. На цей раз присутні мали змогу відвідати найнезвичайніші храми нашої планети.

Насамкінець прозвучало побажання: «Нехай у серці панує лише світло; в будинку — затишок і благополуччя; у близьких — міцне здоров’я і радість у душі. Світле свято Великдень — день, коли, здавалося б, неможливе може стати дійсністю, тому не переставайте вірити. З наступаючим святом!»