18-19 квітня в місті Житомир проводилася першість  Житомирщини серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з баскетболу. В змаганнях взяла участь команда Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права на чолі з Булгаром М.П.. За підсумками проведеного жеребкування наші баскетболісти потрапили в підгрупу з командами Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу, Будівельного коледжу Житомирського національного агроекологічного університету, Житомирського торговельно-економічного коледжу Київського національного торгівельно-економічного університету .

У підгрупі для нашої команди не знайшлося рівних, провівши три гри, з командами Житомирських коледжів, та у всіх трьох отримавши впевнені перемоги наші хлопці посіли перше місце у своїй підгрупі що дало їм змогу боротися за звання чемпіонів Житомирщини з баскетболу.

У фінальній грі команда нашого коледжу зустрілася з командою Житомирського технологічного коледжу  Київського національного університету будівництва і архітектури, у цьому не простому протистоянні наші хлопці поступилися своїм суперникам та стали срібними призерами змагань. 

 

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!

 

Адміністрація коледжу,

Профспілковий комітет, Студентський профком