УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ У V ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «АКТУАЛЬНІ НАПРЯМИ ДОСЛІДЖЕНЬ МОЛОДИХ УЧЕНИХ В ІНШОМОВНОМУ ПРОСТОРІ»

 

12 квітня 2018 року в Житомирському державному технологічному університеті відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, магістрів, аспірантів «Актуальні напрями досліджень молодих учених в іншомовному просторі». Особливістю конференції є робочі мови. Доповідачі презентували результати своїх досліджень англійською, німецькою та французькою мовами. Учасники конференції ділилися результатами своїх наукових розвідок за відповідними напрямами: галузь інженерно-технічних наук; галузь інформаційно-комп’ютерних технологій; галузь економічних наук; галузь гуманітарних та галузь медичних наук.

До друку було подано близько 100 тез, в роботі конференції взяли участь 72 студента, аспіранта з Житомира, Бердичева, Києва, Вінниці, Тернополя, Хмельницького, Сум та інших міст України. Були представлені проекти  з новими аналізами, дослідженнями, ідеями.

У конференції взяли участь студенти групи Т-353 Єгоров Владислав, Польовий Сергій, Савчук Роман та студенти групи Ф-316 Залюбовська Вікторія, Чупріна Олена, Оленюк Дмитро з науковим керівником Барбелко Н.С.