24 - 25 квітня в місті Житомир відбулися обласні змагання юнацьких команд з міні-футболу серед вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. В змаганнях взяли участь 10 команд. Змагання проводилися в двох підгрупах за коловою системою, а далі в стиковій зустрічі. Команда в складі Сукача Сергія (Ю-334), Галецького Павла (Ю-236), Зикова Максима (ФВ-211), Рудніцького Вадима (Ф-217), Косаківського Дмитра (П-218), Домбровського Павла (М-392), Закопайла Дмитра (П-317), Гуменюка Артема (ФВ-112), Бородія Сергія (ФВ-112), Ілючока Владислава (ФВ-112) на чолі з Латюком А.А. представляли наш Бердичівський коледж промисловості, економіки та права в даних змаганнях.

Здобувши три перемоги то зігравши одну гру в нічию команда коледжу стала переможцем своєї підгрупи, що дало змогу боротися за перше місце змагань у фінальній грі.

У фіналі наша команда зустрілася  з командою  Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу, у цьому не простому протистоянні наші хлопці поступилися своїм суперникам та стали срібними призерами змагань.

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!