4 травня 2018 року у м. Житомир відбувся турнір з грепплінгу. У турнірі брало участь близько 100 учасників з спортивних клубів «Михайлівський», «КінгМаунт», «Бенкей» бійцівського клубу «Андеграунд». У змаганнях взяв участь студенти коледжу Сущук Євген (ФВ-310), Шевчук Нікіта (ФВ-112) та Левківський Анатолій (ФВ-211). У всіх хлопців було по чотири суперника.

Левківський Анатолій боровся у ваговій категорії до 75 кілограм, вікова група 18 років. Анатолій розпочав боротьбу з спортсменом із спортивного клубу «Михайлівський» , на другій хвилині, помітивши розсічення на обличчі у Анатолія,  рефері зупинив поєдинок та відвів спортсмена до столика лікаря. Оглянувши рану спортсмена лікар та суддівська колегія, з метою запобігання подальшого розширення розсічення, заборонили Анатолію продовжувати сутичку. Таким чином, у зв’язку з неможливістю проводити поєдинок нашому спортсмену зарахували поразку.

Сущук Євген боровся у ваговій категорії до 60 кілограм, вікова група 18 років,   Євген провів дві сутички , в яких отримав дострокові перемоги больовими прийомами, отримані перемогу дали Євгенові можливість носити почесне звання чемпіона даного турніру з грепплінгу.

 Шевчук Нікіта  боровся у ваговій категорії до 83 кілограм, вікова група 15-16 років,   Нікіта провів дві сутички , в яких отримав дострокові перемоги больовими прийомами. Таким чином Нікіта виборов золоту нагороду змагань та став чемпіоном турніру з грепплінгу.

 

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!

 

Адміністрація коледжу,

Профспілковий комітет, Студентський профком