25 - 27 травня в місті Житомир відбувся Чемпіонат України серед юніорів та молоді (IV ранг). В змаганнях взяли участь майже 260 спортсменів з 22 міст України. У підсумками змагань командні місця розмістилися наступним чином: 1 командне місце посіла команда Дніпропетровської області; 2 командне місце посіла команда з міста Чернівці; 3 командне місце зайняла  збірна команда Житомирської області. Свій внесок в зайняте загальнокомандне 3 місце зробили студенти Бердичівського коледжу  промисловості, економіки та права Горячий Олександр (М-393) та Сущук Євген (ФВ-310).

У вагову категорію до 57 кг., вікова група 18-20 років, в якій виступав Євген заявилося 13 спортсменів з різних областей України. У напівфінальному поєдинку  Євген поступився спортсмену з Запорозької області Сиркіну Роману та здобув бронзову нагороду змагань.

Горячий Олександр виступав у ваговій категорії до 48 кг., вікова група 17-18 років. В напівфінальному поєдинку Олександр зустрівся з спортсменом з Рівненської області Логощуком  Іллєю та здобув впевнену перемогу, що дало йому змогу поборотися за золоту нагороду чемпіонату. У фінальному поєдинку Олександр переміг спортсмена з Одеської області  Афанасьєва Максима тастав чемпіоном Українизі змішаних єдиноборств ММА.

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!