Бурхливе студентське життя коледжу промисловості, економіки та права, яке час від часу набирає форм то конкурсу «Містер коледж», то «Студент року», цього разу знайшло своє втілення у КВК. Його учасниками стали дві команди, що представляли спеціальності «Фінанси і кредит» та «Бухгалтерський облік».

Першими до зали увірвались небезпечні, сповнені холодного розрахунку, учасниці команди «Аферистки». І одразу, що зробили, - взялись відверто купувати членів журі. Крім грошей, вони, певно, розраховували і на свою чарівність, бо до складу команди не включили жодного хлопця.

 

Анна Чернишова, капітан команди «Аферистки»: «У нас взагалі дівочий колектив – 23 дівчини і лише двоє хлопців. Вийшло так, що вирішили взяти дівчат і зробити це своєю родзинкою».

Суперниками «аферисток» виступили дотепні й безтурботні «ЛСД» - ліниві студентські душі. Візитки обох команд продемонстрували, що з почуттям гумору у молоді проблем немає і що жарти постійно присутні у їхньому житті.

Анна Чернишова, капітан команди «Аферистки»: «Гумор завжди допомагає на екзаменах. Буває, не завжди знаєш відповідь і доводиться викручуватись. Жартуєш із викладачем, щоб підвищити оцінку. І це часто виручає».

Перед тим, як вступити до коледжу промисловості, економіки та права, «аферистки» багато про що мріяли. І про те, щоб завести кошеня, і про те, щоб вдало вийти заміж. І навіть про кастинг на роль карлика Паспарту у грі «Форт Боярд».

Ставши, зрештою, студентами, учасники КВК вивчили багато нових формул, відчули жар справжнього кохання та на власному досвіді побачили урок фізкультури під керівництвом вчительки української мови та літератури.

А що за студентське життя, кажуть «ліниві студентські душі», без шумних та веселих компаній? Адже вони дарують стільки гарних спогадів. Ну і звичайно, з ким не бувала ситуація, коли втрачалась міра випитого?

 

joomlamodniyportal.ru

 

Проявити свою дотепність та вміння за словом до кишені не лізти учасникам дав змогу конкурс «Розминка», у якому командам належало поставити і відповісти на різного роду каверзні питання.

А третім випробуванням традиційно було «Домашнє завдання». Аби «розкрутити» суддів на найвищі бали, «аферистки» запропонували їм та усім глядачам відпочити та звільнити голову від зайвих думок на занятті з йоги. Тільки от проблема: якщо більшість людей ходять на йогу, щоб розслабитись, то окремі екземпляри – щоб змусити інших напружитись.

Після взятої для підведення підсумків паузи члени журі оголосили результати. Та спочатку подякували веселим та кмітливим за подарований настрій.

Тетяна Наумчик, заступник директора БКПЕП з виховної роботи: «Думаю, зі мною усі погодяться, що ті, хто сюди прийшов, про це не пошкодували. Вже стало гарною традицією у нашому коледжі проводити різні КВК. Як між спеціальностями, так і між незалежними групами студентів. Для того, щоб ми сьогодні отримали задоволення, ви уявляєте, скільки часу, творчості і терпіння треба було витратити».

Лише два і шість десятих бала відділили «аферисток» від перемоги у КВК. Зате радості команди «ЛСД» не було меж.

Яна Сушицька, капітан команди «ЛСД»: «У нас є багато веселих позитивних студентів у групі, яких ми і зібрали на КВК. Дивилися, як проходять КВК по телевізору і відбирали собі сценки. Було багато репетицій, ми затримувались допізна, щоб вийшло гарно і весело. І таки вийшло!».

На церемонії нагородження кожен учасник КВК отримав з рук Тетяни Наумчик сертифікат на 50 гривень. А ще – заслужену похвалу від голови студентської ради.

Артур Іваненко, голова студентської ради БКПЕП: «Було весело, смішно, прекрасно. Усі гідно себе представили, але команда, яка перемогла, дійсно заслуговувала перемоги. Радує те, що молодь веде активну громадську діяльність, бере участь у різних заходах, представляє свої групи і самих себе».

 

Автор: Інна Плесна

Камера: Віталій Сінєльніков

За матеріалами ТРК ВіК