Минув рік – і студентство Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права знову зібралося в актовій залі для визначення кращого свого представника з числа сильної статі – в закладі відбувся конкурс «Містер коледж-2013». Учасників було п’ять – Олександр Сопко, Павло Зущик, Богдан Родецький, Дмитро Кусяк та Ярослав Вознюк.

Цього року організатори підготували для конкурсантів нові випробування. У першому - «Містер Креатив» - глядачі познайомились із життєвими цілями та захопленнями юнаків. У другому, що мав назву «Містер Патріот» учасникам належало в будь-якій художній формі висловити свою любов до Батьківщини. Майже усі вирішили освідчитись у коханні рідному Бердичеву. Зокрема, учасник під номером «2» Павло Зущик зазначив, що мріє стати відомим майстром з пауерліфтингу і цим зробити спортивну славу міста ще яскравішою. А конкурсант під номером «4» Дмитро Кусяк закцентував увагу на факті, що бердичівляни – це особлива категорія людей і що тільки вони уміють знайти спільну мову з братом-поляком, євреєм та росіянином.

 

Креативність та почуття патріотизму – надзвичайно важливі, але ж прекрасній половині людства ще й романтику подавай. Тож, у третьому конкурсі «Містер Романтика» хлопці різними способами доводили, що вміють вражати дівчат і жінок у саме серце. Для цього Ярославу Вознюку варто по-рицарськи стати на одне коліно. Інший учасник, Олександр Сопко, у випадку, якщо треба підкорити якусь красуню, вдається до сонетів Шекспіра. Ну, а перед рядками мрійливого лірика Сергія Єсеніна у виконанні Дмитра Кусяки точно не встоїть жодна жінка!

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://bcpep.org.ua/component/content/article/12-novyny/71-tytul-mister-koledzh-znaishov-svoho-studenta-u-bkpep#sigProGalleria718eee41a4
joomlamodniyportal.ru

 

Хто сказав, що бути романтичним означає тільки віддано дивитися в очі, дарувати троянди та декламувати вірші? Гумор, з яким до випробування підійшов Богдан Родецький, засвідчив, що закохати у себе дівчину можна не тільки серйозністю.

Цікаво, що важче дається чоловікам: говорити своїм коханим красиві компліменти і помічати усі відтінки їхнього настрою, чи кожного дня боротися з лінощами та дбати про свою фізичну форму? Отримавши відповідь, можна дізнатися і про те, якого конкурсу – на романтичність чи силу - найбільше боялись учасники.

Ярослав Вознюк, учасник конкурсу «Містер коледж-2013»: «Я не дуже активний спортсмен у своєму житті. Навчаюсь на програміста і люблю сидіти за комп’ютером. Спорт для мене - важлива річ, але не завжди знаходиться для неї час».

На церемонії нагородження кожен учасник отримав особисту стрічку та грошовий сертифікат. «Містером Креативність» члени журі визнали Олександра Сопка, Павло Зущик отримав стрічку «Містера Патріота». «Романтичний» титул завоював Богдан Родецький. Доволі часто на конкурсах, що проходять у БКПЕПі, різниця між двома претендентами на першість невелика. Сталось так і цього разу. Переможця визначила різниця в нуль цілих, вісім десятих бала.

Дмитро Кусяк, «Містер коледж-2013»: «Даного роду захід у нас проводиться щороку і усі три курси я проводив на сидінні глядачів. Цього року захотілося спробувати самому відчути феєрію свята, захотілося змін у житті. Усі товариші та одногрупники вірили у мене, велика їм подяка. Думаю, такі люди були у кожного учасника».

Звісно, приємно володіти різного роду званнями, кажуть юнаки. Та «Містер коледж» - далеко не головний у житті чоловіка титул.

Вознюк Ярослав, «Віце-Містер коледж-2013»: «Справжній чоловік – це, напевно, кохаючий чоловік. Чоловік, який кохає свою дружину, своїх дітей та оберігає свою сім’ю».

Дмитро Кусяк, «Містер коледж-2013»: «Насамперед чоловік повинен бути хорошим сім’янином. Він повинен оберігати свою сім’ю, дбати про дружину, бути для неї стіною».

 

Автор: Інна Плесна

Камера: Віталій Сінєльніков

За матеріалами ТРК ВіК