Нашому коледжу сповнилося 115 років!

 

Дата, яка спонукає до роздумів про минуле та майбутнє. Святковий захід 5 жовтня 2018 року показав, що коледж з оптимізмом крокує в майбутнє. Родзинкою свята стала презентація відродженого музею коледжу, експозиції якого висвітлюють славні сторінки минулого та погляди на майбутнє.

Представники студентського самоврядування коледжу провели оглядову екскурсію для гостей. Окремий стенд присвячено пам’яті загиблих випускників коледжу. При відкритті музею були присутні рідні героїв, які подякували коледжу за те, що ми пам’ятаємо й шануємо їхніх дітей.

На свято завітали міський голова В. К. Мазур та його заступники, директор Департаменту ливарного виробництва Міністерства економіки та розвитку С.І. Клименко, депутат Житомирської обласної ради О.М. Пасічник, голова Спілки учасників АТО Бердичева та Бердичівського району П.В. Гайдаманчук, директори підприємств та установ міста Бердичева, підприємці, ветерани коледжу, випускники різних років. Їх поздоровлення, подарунки, грамоти й подяки директору, голові студентської ради та працівникам коледжу були радо сприйняті присутніми та засвідчили авторитет й значущість коледжу  в житті Бердичева та країни в цілому. В свою чергу, директор коледжу І.О. Демусь подарував почесним гостям медалі до 115-ччя  коледжу, відлиті студентами гуртка «Художнє та ювелірне литво», та висловив щиру подяку усім тим хто шанує наш навчальний заклад та підтримує його.

А далі була концертна програма, у якій студенти та викладачі коледжу показали свої таланти.