Напередодні Дня Українського козацтва, Дня захисника України та свята Покрова Пресвятої Богородиці, 12 жовтня 2018 року у спортивному залі Бердичівського коледжу промисловості економіки та права пройшов традиційний конкурс «Козацьки забави», під гаслом «Козацькому роду нема переводу».

Мета конкурсу, виховання пошани до історичного минулого, допомога студентам осмислення своєї особистості як частини великого українського народу, морального та фізичного загартовування. Конкурс козацьких забав складався зі спортивних змагань (перетягування каната, вправи на швидкість, точність, влучність, силу, вікторини на знання козацьких традицій).

У конкурсі взяли участь студенти І-ІІІ курсів спеціальності «Фізична культура і спорт», які були поділені на три курені – курінь «Полісся» (група ФВ-113),  «Хортиця» (група ФВ-212), та «Отамани» (група ФВ-311).

Змагання оцінювала журі у складі: керівник фізичного виховання – Демчук М.К., викладач спецдисциплін – Замега О.В..

У процесі боротьби хлопці показали свою спритність, силу та знання історії і традицій українського козацтва. Перемогу отримав курінь «Отамани» (студенти групи ФВ-311), за що був нагороджений грамотою та солодким подарунком від профкому студентів.

На ІІ місці опинився курінь «Хортиця» (студенти групи ФВ-212), ІІІ місце зайняв курінь «Полісся» (студенти групи ФВ-113), команди були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Також були відзначені грамотами за відмінне навчання, активне громадське життя та високі спортивні показники студенти спеціальності «Фізична культура і спорт» Іващенко Дмитро, Шевчук Нікіта, Анчис Нікіта, Кузинський Юрій, Петрук Роман.