Запрошуємо до польоту в майбутнє!

22 жовтня 2018 року в музеї Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права за організаційної підтримки Центру позашкільної освіти імені Олександра Разумкова відбулася персональна виставка студента коледжу спеціальності «Галузеве машинобудування», вихованця гуртка авіамоделювання ЦПО імені О. Разумкова Юрія Костюка. На виставці були представлені різноманітні діючі авіамоделі  − результати його творчої роботи. Привітати Юрія прийшли вихованці та працівники ЦПО імені О. Разумкова, викладачі та друзі по коледжу, рідні.

У своїх виступах засновник Бердичівського авіаклубу В.С. Колісніченко, директор ЦПО імені О. Разумкова О.В. Боровська, керівник гуртка авіамоделювання А.І. Смичок та методист Центру Н.С. Станкевич відзначили творчу наполегливість Юрія та силу волі у досягненні результатів. Директор коледжу І.О. Демусь нагородив студента грамотою за ініціативність, відповідальність у навчання, творчі ідеї та професійний підхід до їх втілення у життя, а директору   ЦПО імені О. Разумкова О.В. Боровській вручив подяку за плідну співпрацю у справі виховання творчих, інтелектуальних, професійних якостей студентів коледжу.

Усі побажали Юрію успіхів у майбутньому житті й висловили переконання, що він стане чудовим та компетентним спеціалістом.