Символічно, що у свято студентства в Бердичівському коледжі промисловості, економіки і права – День відкритих дверей. Майбутніх студентів радо стрічають у закладі, аби познайомити із умовами вступу, особливостями навчання на спеціальностях та розповісти, по якій «освітній траєкторії» можуть йти випускники 9 і 11 класів по завершенню навчання у школі.

Історію коледжу із більш як столітнім досвідом продовжують викладачі та студенти. Вони пишаються тим, що викладають і навчаються в одному із найкращих освітніх закладів міста.  

А навчальна практика у коледжі допомогла Андрію, наприклад, освоїти професію фрезерувальника. 

Далі Андрій, як і багато його ровесників, планує продовжити навчання в університеті. Вищу освіту можливо здобути й у рідному коледжі, так як БКПЕП співпрацює із багатьма вишами України. 

Серед присутніх у залі – чимало учнів 9-го класу. Іван теж хоче більше дізнатись про обрану спеціальність. 

Директор закладу разом зі своїми колегами та студентами демонструють присутнім сузір’я префесій, розповідають про умови вступу, особливості навчання, проходження практики, проживання у гуртожитках, заняття у гуртках, секціях, навчальних курсах тощо. 

Дійсно, повну інформацію про навчальний заклад можна дізнатись, лише відвідавши його, поспілкувавшись із студентами й викладачами. А обирати чи ні – то уже справа кожного, каже керівник закладу.

 

Репортаж ТРК ВіК