17 листопада у коледжі проходив День відкритих дверей, під час якого учні шкіл та їх батьки мали змогу ознайомилися із матеріально-технічною базою спеціальностей нашого навчального закладу, умовами вступу, особливостями навчання та побуту.

Серед переваг навчання у коледжі можна виділити право вступу на споріднені спеціальності до університетів та інститутів на 2 або 3 курси, а окремі з них працюють на базі коледжу й студенти можуть отримати рівень бакалавра не від’їжджаючи з Бердичева.

Матеріальна база коледжу – це 3 навчальних корпуси з обладнаними аудиторіями, лабораторіями, навчально-виробничими майстернями, 2 бібліотеки з читальними залами, 2 спортивних зали, стадіон та спортивний майданчик, їдальня та кафе.

В позаурочний час студенти можуть розвивати свої творчі здібності у різноманітних гуртках, як професійного, так і художнього спрямування. Шанувальники спорту можуть займатися в секціях з різних видів спорту.

Усі іногородні студенти забезпечуються гуртожитком в якому відкрито студентське кафе, є спортивна зала та стрілецький тир, працюють пральні машини та душові кабінки.

Студенти старших курсів та викладачі яскраво продемонстрували, що гасло коледжу «Столітні традиції – сучасне навчання» − це реалії у житті Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права.