11 грудня в спортивній залі коледжу відбулися змагання з настільного тенісу серед юнаків першокурсників. Попередньо, викладачем Латюком Анатолієм Андрійовичом, серед студентів перших курсів було відібрано 8 кращих спортсменів, які у запеклій боротьбі здобували звання кращого тенісиста серед першокурсників. За підсумками відбіркових  ігор визначилася трійка кращих, Павлов Андрій (ФВ-113), Лащ Віталій (П-120), Костенко Олександр (П-120), між якими продовжилися змагання за перше місце за коловою системою.

Гра між Андрієм та Віталієм завершилася  з рахунком 2:1, між Віталієм та Олександром завершилася  з рахунком 2:0 та між Андрієм та Олександром завершилася  з рахунком 2:0. Отже за підсумками напівфіналів хлопці посіли наступні сходинки турнірної таблиці:

Костенко Олександр (П-120), поступившись Андрію та Віталію, посів третє місце;

Лащ Віталій (П-120), здобувши перемогу над Олександром, але поступившись Андрію, посів друге місце;

Павлов Андрій (ФВ-113), здобувши перемоги над Олександр та Віталієм, виборов перше місце.

Але на цьому їхні сходження до вершини не закінчуються, найближчим часом Латюк А.А. планує провести першість коледжу серед юнаків та дівчат нашого коледжу, де хлопці зможуть поборотися за звання найсильнішого тенісиста Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права.