Цікаво про важливе

Ось і наближається пора, коли школярі мають обрати свій подальший шлях  - обрати навчальний заклад де вони продовжать навчання та отримають престижну професію і якісну освіту. Але, як не помилитись?

Викладачі спеціальності «Галузеве машинобудування» вирішили познайомити учнів шкіл з коледжем в досить неординарний спосіб, показати аудиторії та їх оснащення, познайомити  з усіма викладачами спецдисциплін, які в подальшому при виборі технічного напрямку будуть  готувати  їх до професійної діяльності та вкладати у світлі голови знання.

Технічний квест, який був підготовлений для учнів дев’ятих класів складався з різних конкурсів, які допомогли побачити і розкрити різноманітні здібності учнів. У грі потрібно було проявити увагу, логіку, технічне мислення, моторику рук, кмітливість, швидкість, вправність, а головне вміння працювати в команді та швидко навчатися новому.

Діти з задоволенням провели час та отримали безліч нових емоцій та вражень. А переможці отримали пам’ятні медалі виготовленні на 3-D принтері у коледжі.

Запрошуємо учнів шкіл цікаво та з користю провести свій час та прийняти участь у наступних технічних квестах у коледжі.

Слідкуйте за оголошенням на сайті коледжу про дати проведення різноманітних цікавих заходів.