27-28 лютого в місті Житомир відбулися особисто-командні змагання з настільного тенісу серед вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. У змаганнях взяли участь по 8 команд юнаків та дівчат з вищих навчальних закладів Житомирщини.
Минулого року команда юнаків нашого коледжу посіла ІІ командне місце, а Капралюк Іван став переможцем в особистому заліку. В цьому році ставилося завдання виступити не гірше, але перед Латюком Анатолієм Андрійовичом постало нове завдання, потрібно було замінити Капралюка І. який в 2018 р. закінчив навчання в нашому коледжу. Провівши ряд заходів по визначенню кращих тенісистів коледжу, Анатолій Андрійович визначився з складом команд які представляли наш коледж на обласному рівні. Таким чином до складу юнацької команди коледжу з настільного тенісу потрапили два новачки-першокурсники Павлов Андрій (ФВ-113) і Лащ Віталій (П-120) та більш досвідчений тенісист Щирбіна Костянтин (П-219).
Як кажуть стати переможцем легше ніж повторити минулорічний результат. І наші юнаки не тільки повторили минулорічний результат, а й зіграли ще краще, здобувши перемоги у всіх 7 зустрічах. У фінальному протистоянні команда нашого коледжу зустрілася з минулорічним переможцем змагань, командою Житомирського агротехнічного коледжу та перемогли дану команду з рахунком 2:0 не давши їм жодного шансу на перемогу.
Отже юнацька команда коледжу з настільного тенісу виборола почесне звання чемпіона та посіла першу сходинку турнірної таблиці.
Віддавши багато сили в командному заліку нашим юнакам не вдалося здобути золотої нагороди змагань в особистій першості, але і задніх хлопці теж не пасуть. Так в змаганнях прийняли участь 16 сильніших спортсменів, яких попередньо відібрали з усіх 8 команд Житомирщини. В підсумку особистої першості Віталій Лащ посів 7 сходинку турнірної таблиці, Костянтин Щирбіна та Андрій Павлов зупинилися за крок фіналу та змагалися за ІІІ та IV сходинку турнірної таблиці між собою, в даному протистоянні перемогу виборов Андрій здобувши бронзову нагороду змагань та посівши 3 сходинку турнірної таблиці, а Костянтинові закріпився на 4 місці змагань.
В змаганнях серед дівчат команда нашого коледжу, до складу якої увійшли Новотна Олена (ФВ-311), Древняк Надія (ФВ-212) та Корбут Жанна (ФВ-212), посіла 4 місце, залишивши по заду команди Бердичівського педагогічного коледжу, Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права, Житомирського базового фармацевтичного коледжу, Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу.

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!