Вітаємо переможців олімпіад з предметів «Біологія і екологія» та  «Хімія»!

В рамках тижня циклової комісії фізико-хіміко-математичних дисциплін, серед студентів І курсу, проведено олімпіади з предметів: «Біологія і екологія» та «Хімія».

Метою проведення олімпіад було виявлення обдарованих студентів, підтримка та розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді та зацікавленості студентів в поглибленому вивченні хімії і біології.

Під час проведення олімпіад студенти продемонстрували не лише теоретичні знання, а й практичні вміння, зокрема розв’язування задач та створення творчих проектів.

 

Вітаємо переможців олімпіади:

 

«Біологія і екологія»

1місце - Кобець Маріанна (Ю-141)

2місце - Духніцький Владислав (Ткт-160)

3місце - Ковальський Олександр (П-120)

 

«Хімія»

1місце - Савчук Андрій (Ю-141)

2місце - Василюк Анастасія, Ю-140

3місце - Пузиренко Андрій, Е-122

 

Варто відмітити змістовні роботи з хімії Складонюка Максима( П-120), Певнєва Владислава (Т-159), Княжицької Ольги (П-120), Духніцького Владислава (Ткт-160).

 

Переможці олімпіад – це обдарована молодь, ерудована, з винятковою начитаністю, що здатна наполегливо та цілеспрямовано працювати над собою і прагне завжди знайти істину. 

Нехай захопленість студентів науками, їхнє бажання і здатність учитися, фахова майстерність викладачів і віра батьків у своїх дітей допомагають їм досягти перемог у майбутньому!