Уже 110 років у коледжі промисловості, економіки та права готують кадри для вітчизняної промисловості та економіки, виховують справжню українську інтелігенцію, та все одно не відмовляються від проведення Днів відкритих дверей. Один з таких відбувся останніми вихідними.

Сергій Шкварницький, батько абітурієнта: «Ми вважаємо, що це перспективний вуз для нашого сина. Хочемо, щоб він здобув тут освіту юриста, потім зможе працювати і у виконавчій службі, і в судах».

 

Майбутні абітурієнти та їхні батьки могли з перших вуст почути про особливості і переваги навчання у Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права, дізнатися про умови вступу і подальші перспективи тощо. Достойний професорсько-викладацький склад, потужна матеріально-технічна база, вступ одразу на третій курс престижних вузів України, а також привабливий спектр дев’яти різноманітних спеціальностей, який не запропонують у жодному коледжі Житомирської області – так коротко окреслила присутнім переваги заступник директора Тетяна Капралюк. 

Тетяна Капралюк, заступник директора БКПЕП з навчальної роботи: «75% студентів навчаються на бюджетних місцях безкоштовно. Їх нам виділяє Міністерство. Правда, ми ще не знаємо, яка буде ситуація цього року, але зараз безкоштовно навчається така кількість студентів. Вони мають право на стипендію, яка становить більше 500 гривень на місяць. Також у нас є гуртожиток та підготовчі курси. Ми єдиний заклад в Бердичеві, який має ліцензію на курси».

 

Чимало було сказано на зустрічі і про багатогранне студентське життя. Навчання у коледжі промисловості, економіки та права дає змогу не тільки отримати солідні знання, здобувати чудову професію, а й розвинути творчі здібності. З відкриттям спеціальності «Фізичне виховання» студенти тут не тільки співають і танцюють.

Юлія Коломієць, голова студентської ради спеціальності «Правознавство»: «В нас організовується велика кількість конкурсів, кожна спеціальність визначає свого кращого представника. Тогоріч відбувалась історична вікторина. Також наші студенти можуть брати участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях».

  

joomlamodniyportal.ru

 Аби не переобтяжували голови потенційних студентів інформацією, цього разу відійшли від уже традиційної форми проведення Дня відкритих дверей. Про спеціальність, що цікавить, умови вступу та особливості навчання за нею учасники заходу могли дізнатися біля відповідних стендів, від голів циклових комісій та самих студентів. Колектив коледжу сподівається, що чимало відвідувачів після почутого і побаченого у вересні поповнять їхню дружну родину.

 

Дар’я Форманюк, абітурієнтка (Чуднівський р-н): «Приїхали з подругами, щоб більше дізнатися про вступ до коледжу. Я цілеспрямовано хочу сюди вступити, тому цікавлюсь, які тут є спеціальності, де можна після них продовжити навчання».

Дар’я Власенко, абітурієнтка (Чуднівський р-н): «Я прийшла сюди, бо хотіла більше дізнатися про коледж. Тримаю його у полі зору вже 2 роки. Мене цікавить спеціальність «Фінанси і кредит», бо я дуже люблю математику, різні підрахунки. Мені розповіла мама, що БКПЕП дуже престижний і я думаю, що оберу саме його для навчання».

 

Автор: Інна Плесна

Камера: Віталій Сінєльніков

За матеріалами ТРК ВіК