27-28 березня в м. Житомирі відбулися змагання з баскетболу серед вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. У змаганнях взяли участь 8 команд юнаків. Бердичівський коледж промисловості, економіки та права на даних змаганнях представляла команда під керівництвом Булгара Миколи Пантелійовича, до складу команди увійшли наступні студенти : Зайцев Максим (Т-453); Карбовський Владислав (Лхл-337); Ковбасюк Михайло (М-492); Крищук Богдан (М-394); Лозько Василь (ФВ-212); Єгоров Владислав (Т-453); Домбровський Павло (М-492); Ярош Олександр (А-223); Шитов Микола (Т-355).

У своїй підгрупі команда нашого коледжу провела 3 гри, в двох наші хлопці показали високу майстерність та впевнено перемогли своїх суперників. Зустріч  за  перше місце в підгрупі наша команда провела проти команди Житомирського агротехнічного коледжу. Це було дуже важке та напружене  протистояння, як для гравців так і для тренерського складу. Вся зустріч проходила з мінімальним відривом то нашої команди, то команди суперників. На жаль по закінченню відведеного часу на гру на табло був рахунок 23:25 на корись команди Житомирського агротехнічного коледжу, але на цьому змагання для нашої команди не завершилися, залишилася можливість все таки здобути призове  3 місце змагань. 

В боротьбі за бронзові нагороди наша команда зустрілася з командою Житомирського базового фармацевтичного коледжу та впевнено переграла дану команду з рахунком 44:16. 

 

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!

 

Адміністрація коледжу,

Профспілковий комітет, Студентський профком