ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

 

Вивчення іноземної мови – процес складний, але багатогранний і цікавий, адже саме іноземна мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей і оволодіння нею є потребою часу. Згідно з планом, з 25 квітня по 02 квітня був проведений тиждень іноземної мови на тему «Відомі люди Великобританії»

 

Студенти коледжу були активними учасниками та співорганізаторами всіх запланованих заходів. 

 

25 березня була проведена виставка стінгазет, на якій студенти представили матеріали про відомих людей Великобританії.

 

26 березня викладачі іноземних мов Колісніченко Н.А. та Жібріцька Т.В. відвідали семінар Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education на базі Житомирського державного технологічного університету. Студент групи П-219 Адріанов Ярослав взяв участь у тренінгу для студентів, метою якого було подолання труднощів виконання тестових завдань ЗНО.

Крім того, викладачі циклової комісії іноземних мов регулярно беруть участь у вебінарах, семінарах, конференціях та освітніх курсах про що свідчать численні сертифікати.

 

26 березня студенти взяли участь у вікторині «Guess their names». Студенти мали назвати 25 видатних постатей Великобританії, зображених на фото. Результати проведення вікторини:

 

І місце, набравши по 24 бали, посіли – Василюк Анастасія, Мартинюк Катерина, Остріцька Дарина (Ю-140);

 

ІІ місце – 21 бал – Вовк Роман (Мх-199);

 

ІІІ місце – 20 балів – Дячук Арсен (М-198), Бабій Олександр, Буденюк Володимир, Ващук Андрій, Макарук  Володимир, Невмержицький  Василь, Цілінський Максим (Мх-199), Перчук Ілона (Е-122), Бачинський Денис (Ю-140);

 

ІV місце – 18 балів – Петричук Ярослав, Приленська Анна, Роман Ілона, Садовська Вероніка (Е-122).

 

27 березня студенти відвідали музей англійського письменника Джозефа Конрада з переглядом фільму за його творами.

 

28 березня була проведена зустріч з учнями шкіл міста та району. Учні прослухали інформацію про навчальний заклад від викладачів та студентів, була проведена інтерактивна гра з метою познайомити учнів шкіл із спеціальностями.

 

29 березня відбулася презентація наукових робіт іноземною мовою для участі у VI Міжнародній науково-практичній конференції студентів, магістрів, аспірантів «Актуальні напрями досліджень молодих учених в іншомовному просторі» (м. Житомир). Найкращі роботи були відібрані та надіслані для участі, а саме таких студентів як: Благий Д., Брижук В., Столяр О. (М-394), Галабурда В., Горальський О., Грібанов М., Коваль Д., Пеньківський В., Сошкін О., Яремчук П. (Мх-395), Костюк Ю., Лукашук В., Прачик О. (Т-355) – науковий керівник Барбелко Н.С.; Чорний О. (Ткт-160), Чаюк С., Маринчак Р. (П-219), Цаплюк Б., Єрін М. (Ткт-356), Рішан І. (П-417) – науковий керівник Муревич Ю.Л.

 

В грудні 2018 року 60 талановитих та розумних студентів І-ІІ курсів виявили бажання взяти участь в IX Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч» та перевірити свої знання з лексики, граматики,  продемонструвати загальні знання про країну, мову якої вивчають. Всі вони із задоволенням та захопленням виконували цікаві та пізнавальні завдання конкурсу. Усі ми з нетерпінням чекали результатів і так символічно, що отримали їх під кінець проведення тижня іноземних мов. Пишаємося тим, що студенти групи П-219 Підвисоцький Андрій та Хуський Богдан розділили перше місце по Україні та отримали золоті сертифікати учасників.

 

Циклова комісія іноземних мов щиро дякує усім активним учасникам тижня.