У БКПЕП – День відкритих дверей

У Бердичівському коледжі промисловості, економіки і права – День відкритих дверей. Майбутніх абітурієнтів, тих, кому настав час обрати майбутню професію, запрошують ознайомитись із переліком спеціальностей, умовами вступу та майбутніми перспективами. Традиційно у коридорі студенти проводять реєстрацію гостей, радо зустрічають і дружньо бесідують із майбутніми студентами.

Колись і він, голова студради Сергій, зробив свій вибір – «Хімічне і нафтове машинобудування» і ні про що не шкодує.

 

Так само серйозно дивляться у майбутнє студенти спеціальності «Правознавство»

 

Такий широкий вибір спеціальностей, які пропонує БКПЕП, і в одному закладі! Та ще й можливість ступеневого здобуття освіти приваблює багатьох. Обирай, поки є час, що до душі – правознавство, фінанси, економіка, програмування, фізична культура. А, може, все-таки, «Галузеве машинобудування», «Металургія»? Сьогодні ж держава чекає висококваліфікованих спеціалістів робітничих професій! Багатьох випускників мистецької школи цікавить саме «Художнє і ювелірне литво».

 

 

Навчає студентів сучасним технологіям машинобудування, комп’ютерній графіці, автоматизованим системам обробки інформації в машинобудуванні викладач спецдисциплін Володимир Кореновський. А майбутнім абітурієнтам, особливо тим, хто бачить себе механіками, технологами, вчитель показує роботу сучасного верстата із числовим програмним керуванням – 3D-принтера.

 

Запросивши майбутніх абітурієнтів до актової зали, голови циклових комісій, яким, як і зазвичай, допомагали студенти, розповідали про особливості навчання, умови прийому і вступу; розповідали й про пільговий вступ, про підготовчі курси і співпрацю із університетами, не оминули й студентське дозвілля…

ТРК ВіК