7 травня 2019 року у коледжі відбулася літературно-мистецька композиція до вшанування пам’яті визволителів України з нагоди Дня пам’яті та примирення (8 травня) та Дня Перемоги (9 травня) над нацизмом у Другій світовій війні.

У віршах та піснях студенти проникливо й зворушливо висловили своє бачення тих часів та показали шанобливе ставлення до героїзму захисників України. Ведучі заходу підкреслювали історичну значущість Перемоги та внесок до неї українського народу. Водночас було акцентовано увагу на спадкоємності героїзму різних поколінь щодо захисту Батьківщини.

 

Героїзм українських воїнів часів Другої світової війни став прикладом сучасному поколінню, яке самовіддано та мужньо захищає цілісність та суверенітет України.  Так, зокрема, у заході було  вшановано пам'ять загиблих Героїв АТО – випускників коледжу Романа Абрамова, Вадима Наумова, Василя Законова, Віктора Діхтієвського. Студенти коледжу низько вклонилися перед присутніми матір’ю та бабусею Вадима Наумова та батьком Василя Законова.

Перед студентами, також, виступили інші гості заходу: ветеран Другої світової війни Привалов Іван Терентійович, Голова Бердичівської міської організації ветеранів Железняк Сергій Сергійович, Голова Спілки учасників бойових дій АТО Бердичева та Бердичівського району, випускник нашого коледжу Гайдаманчук Павло Валерійович та воїн-захисник України, випускник коледжу Андрій Козаченко.

Директор коледжу Демусь Іван Омелянович у своєму виступі особливу увагу звернув на те, що такий прояв історичної пам’яті як вшанування героїзму захисників України є особливо важливим елементом виховання молоді у Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права.