22 травня в місті Бердичів відбулися першість Житомирщини  з легкої атлетики серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. Програму змагань  склали такі види: біг 100, 200, 400, 800 м та естафетний біг 4х100 м., стрибки у висоту та довжину.

До збірної команди нашого коледжу увійшли студенти : Анчис Нікіта (ФВ-212), Налімов Андрій (ФВ-113), Петрук Роман(ФВ-113), Лінкевич Дмитро(ФВ-212), Подольчук Аліна (Ф-218), Шмідт Анастасія (ФВ-113), Кузінський Юрій (ФВ-212), Овчінніков Максим (Л-336).

Як і попередні роки студенти нашого коледжу залишилися на висоті, здобувши майже у всіх видах перші місця, так у стрибках у висоту Подольчук Аліна та Налімов Андрій здобули перші місця, Шмідт Анастасія та Петрук Роман здобули другі  місця та на третьому місці Лінкевич Дмитро.

В стрибках в довжину наші юнаки також вибороли всі призові місця: Анчис Нікіта посів перше місце, Налімов Андрій друге місце, Петрук Роман третє місце.

В бігу 400 м Овчінніков Максим виборов золоту нагорода та Кузінський Юрій в бігу 800 м. також здобув золоту нагороду.

В бігу 200 м. Подольчук Аліна посіла друге місце.

В естафетному бігу 4х100 м. нашим юнакам теж не знайшлося рівних, отже Анчис, Петрук, Овчініков та Налімов здобули ще одну золоту нагороду.

В підсумку збірна команда коледжу здобула 6 золотих нагород, 4 срібні нагороди та 2 брозових нагороди та почесне звання переможця обласних змагань з легкої атлетики серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. 

 

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!

 

Адміністрація коледжу,

Профспілковий комітет, Студентський профком