На базі коледжу 13 червня відбулося засідання методичного об’єднання викладачів  правознавчих дисциплін вищих навчальних закладів Житомирської області.

Під час засідання гості коледжу були ознайомлені з історією та сьогоденням коледжу, також змогли ознайомитися з навчально-матеріальною базою, методичним забезпеченням спеціальності, музеєм коледжу.

В ході роботи методичного об’єднання, що проходило на базі молодіжного центру «М-Формація»,  було поставлено на обговорення наступні теми:

1)   Концепція розвитку післяшкільної неуніверситетської освіти – доповідав голова методоб’єднання Житомирської обл. Дигало Д.А.

2)     Запровадження системи дистанційної освіти в Україні – викладач Богун С.А.

3)  Залучення студентів до активної участі в освітньому процесі – викладачі Посудевський В.Ц., Казміна О.В.

За висновками  учасників засідання методичного об’єднання, досвід роботи Бердичівського коледжу промисловості, економки та права у питаннях активної участі студентів у навчальному процесі, організації змагальності серед студентів, позааудиторної роботи, методичного забезпечення навчального процесу заслуговує на увагу і  використання його елементів у практиці роботи навчальних закладів області.

За результатами засідання вироблені спільні рекомендації для впровадження в навчально-виховний процес.