Незвично й цікаво про Відень і каву!

 

2019 рік став часом активної двосторонньої співпраці у сфері культури між Австрією та Україною. В Австрії цей рік проголосили Роком української культури, у межах якого організували низку заходів у п’яти містах країни. Це допоможе дізнатися більше про українську культуру і мистецтво, українську історію.

А у  «Клубі творчих людей і цікавих ідей «Креатив», що діє на базі бібліотеки коледжу, вирішили  познайомитися з культурою та мистецтвом Австрії. Під звуки мелодій видатних австрійських композиторів присутні мали можливість здійснити віртуальну подорож по найцікавіших місцях Відня.  

«Поряд з пам'ятками архітектури столиця Австрії славиться своєю кавою. Віденські кав'ярні вже давно стали візитною карткою міста. А в жовтні 2011 року ЮНЕСКО включила кавові традиції Відня в список нематеріальної культурної спадщини людства. Кава означає в Австрії набагато більше, ніж просто тонізуючий напій. Кава в Австрії — це ціла культура.

Кава безперечно дивовижний та універсальний продукт. Зі смаком цього чудового напою, що бадьорить знайомий кожен. Але випивши горнятко цього напою, не поспішайте викидати кавову гущу, вона вам ще послужить. Дуже часто звичайні продукти можна використовувати незвичайним чином.» - звучала цікава інформація. Потім присутні мали змогу спробувати себе у ролі художника, а фарбою слугувала розчинна кава. І логічно, що зустріч закінчилась смакуванням ароматного напою «по-віденські» - з цукром і вершками.