07 - 11 жовтня в рамках проведення тижня циклової комісії «Право» було організовано ряд навчально – виховних заходів. 08 жовтня відбулася зустріч студентів із випускниками спеціальності Ковальчук Наталією Володимирівною, яка очолює Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, та Денисенко Ганною Анатоліївною - завідуючою Бердичівською державною нотаріальною конторою. Випускниці спілкувалися із студентами, відповідали на питання, зазначили, що професія юриста не втрачає своєї престижності та значимості.

 

10 жовтня студенти спеціальності «Право» традиційно підготували святковий концерт до Дня юриста. Найкращим студентам директор коледжу І.О. Демусь та голова циклової комісії «Право» В.Ц. Посудевський вручили грамоти за активну участь в громадському житті коледжу та високі досягнення у навчанні. Відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти. Майбутні правознавці урочисто обіцяли бути свідомими громадянами України, європейцями високої культури та інтелекту, стати професіоналами своєї справи.

11 жовтня студенти спеціальності «Право» відвідали захід «День відкритих дверей у Бердичівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги». Говорили про важливі речі, що турбують суспільство: повагу, толерантність, права людини. Яким чином вирішувати конфлікти в сім’ї. Що таке булінг? Які є види булінгу? Яка кримінальна та адміністративна відповідальність настає до неповнолітніх? На ці та інші запитання студентів докладно відповідала очільниця Бердичівського місцевого центру з надання БВПД Наталія Ковальчук.