23 жовтня в шаховому клубі «Біла тура» продовжилися змагання за кубок «Спорт для всіх». Цього разу команди професійно-технічних училищ та коледжів змагалися за звання кращих у шахах.

Наш коледж на змаганнях, під керівництвом Синельникової Тетяни Валеріївни,  представляли наступні студенти: Сога Артур група ФВ- 213; Лащ Віталій група П-220; Каченюк Анатолій група А-323. Разом хлопці розіграли 9 партій, одну партію програли та вісім виграли. Команда коледжу з шахів посіла перше місце даних змагань та зробила вагомий внесок у здобуття «Бердичівським коледжем промисловості, економіки та права»  головного призу – кубку «Спорт для всіх».

Попереду ще два види баскетбол та настільний теніс ну і звісно головний приз, отже підтримуємо та вболіваємо за наших спортсменів.

Вітаємо нашого спортсмена з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!