Протягом декількох років Бердичівський міський центр зайнятості тісно співпрацює з Бердичівським коледжем промисловості, економіки та права і іншими освітніми закладами в напрямку здійснення професійної орієнтації учнівської молоді.

В рамках такої співпраці 26 листопада 2019 року в домі культури ім.О.А.Шабельника проведено профорієнтаційний захід «Ярмарок професій» для учнів випускних класів шкіл міста Бердичева та Бердичівського району.

Учні мали нагоду поспілкуватись з представниками всіх циклових комісій спеціальностей нашого коледжу, дізнатись про умови вступу та можливості навчання, переліком професій, якими можна оволодіти в Державному вищому навальному закладі «Бердичівський коледж промисловості, економіки та права».

Під час заходу викладачі коледжу проводили тестування на професію за допомогою комп’ютерних методик. Учні активно брали участь у тестуванні, економічній вікторині, уважно вчитувались в описи професій, цікавились макетами виготовленими на 3-D принтері та виготовленими ювелірними прикрасами.