ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Навчальний рік увійшов в активну фазу, наближається завершення І семестру, і все більше студентів ІІ курсу цікавляться змістом і процедурою зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.  Студентам, які у 2020 році завершать здобуття повної загальної середньої освіти, результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Близько 50 студентів коледжу третім предметом з переліку обрали англійську мову.

Саме тому всі заходи тижня іноземних мов, який проходив з 02 грудня по 06 грудня 2019 року, були присвячені темі: "Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови".

 

З понеділка по середу викладачі Жібріцька Т.В., Муревич Ю.Л. та Барбелко Н.С. проводили показові заняття по підготовці до ЗНО з англійської мови. Метою занять було поділитися з колегами  ефективними формами, засобами, методами та прийомами.

05 грудня 2019 року на базі нашого коледжу відбулося Обласне методичне об'єднання викладачів іноземних мов у якому взяли участь 20 викладачів з 15 навчальних закладів області.

Тарасюк-Васянович К.В., методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, познайомила учасників методичного об'єднання з особливостями проходження ЗНО з іноземних мов у 2020 році, проаналізувала найбільш часті помилки учасників ЗНО (з презентацією про особливості ЗНО-2020 з англійської мови можна познайомитися на сайті коледжу).

Викладачі Барбелко Н.С. та Муревич Ю.Л. представили на Обласному методичному об'єднанні свій досвід. Барбелко Н.С. зупинилася на ефективності використання особистого сайту викладача, блогу, масових відкритих онлайн курсів, різноманітних інтернет-сервісів для створення мультимедійних дидактичних вправ у процесі підготовки до ЗНО. Муревич Ю.Л. детально зупинилася на особистому сайті викладача та розповіла про роботу студента випускного курсу спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" над створенням онлайн-платформи.

Колісніченко Н.А., методист Обласного методичного об'єднання викладачів іноземних мов, ініціювала обговорення учасниками зібрання особливостей підготовки до ЗНО з англійської мови в їхніх навчальних закладах.

По завершенню учасникам методичного об'єднання було проведено екскурсії до музею коледжу, монастиря Босих Кармелітів,музею Джозефа Конрада.

Насичена програма методичного об'єднання, актуальність теми, висока інформативність сприяли його ефективності.

В рамках тижня іноземних мов, Барбелко Н.С. взяла активну участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Сучасні освітянські технології мовного, філософського та психологічного розвитку у комунікативній діяльності особистості" (м. Харків) з доповіддю "Використання масових відкритих онлайн-курсів у процесі вивчення іноземних мов" та  Науково-практичному семінарі "VI Всеукраїнський вебінар з міжнародною участю  на тему: "Проблеми і перспективи актуалізації іншомовної комунікативної підготовки фахівців у XXI столітті" (м. Житомир) з доповіддю "Умови ефективного використання електронної освітньої платформи Moodle для вивчення іноземної мови студентами технічних спеціальностей". Також Барбелко Н.С. пройшла онлайн-курс "Академічна доброчесність" та успішно склала фінальний іспит.

Логічним завершенням тижня іноземних мов була участь 11 грудня 54 студентів І-ІІ курсів у X Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Тож побажаємо успіху нашим студентам та з нетерпінням чекатимемо результатів.