26 - 27 лютого на базі Житомирського торговельно-економічного коледжу відбулася першість Житомирщини в особистому та командному заліку з настільного тенісу, серед студентів коледжів та технікумів Житомирської області. Наш коледж на даних змаганнях представляли Лащ Віталій (П-220), Павлов Андрій (ФВ-213), Щербіна Костянтин (П-319), Завальнюк Лілія (Ю-240), Корбут Жанна (ФВ-312), Древняк Надія (ФВ-312).

В змаганнях взяли участь команди з дев’яти коледжів  Житомирщини.

 Команда дівчат у своїй підгрупі провила 4 зустрічі в двох отримали перемогу та в двох поразки. Наші дівчата поступилися в зустрічі за п’яте місце команді дівчат Житомирського музичного училищаім. В. С. Косенка та посіли 6 місце в турнірній таблиці. В особистому заліку найкраще з нашої команди показала себе Древняк Надія посівши 5 місце з 19 учасниць.

Команда юнаків у своїй підгрупі отримали впевнену перемогу, що дало змогу поборотися  за золоту нагороду змагань.

Вже вкотре у фінальній грі команда нашого коледжу зустрічається з командою Житомирського агротехнічного коледжу, нажаль нашим хлопцям не вдалося повторити минулорічний результат та залишити за собою звання найсильніших в настільному тенісі серед студентів коледжів, на цей рік це звання закріплюється за командою юнаків ЖАТК.

В особистому заліку наші хлопці увійшли в десятку кращих тенісистів коледжів:

Щербіна Костянтин посів 3 сходинку турнірної таблиці та здобув бронзову нагороду змагань;

Лащ Віталій посів 5 сходинку турнірної таблиці;

Павлов Андрій закріпився на 7 сходинці турнірної таблиці. 

 

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!

 

Адміністрація коледжу,

Профспілковий комітет, Студентський профком