28 лютого 2020 року відбулося свято вручення дипломів, якого чекали усі, хто декілька років назад поступив на заочне відділення нашого коледжу, щоб отримати одну із спеціальностей − «Право» або «Галузеве машинобудування». Багато хто з випускників прийшли з батьками або з дітьми.

Навчання на заочному відділенні має особливу специфіку, адже студенти – це люди дорослі, зайняті роботою та сімейними клопотами, деякі з них – військовослужбовці, учасники ООС. Проте усі вони подолали труднощі й отримали дипломи, а найкращих нагородили грамотами.

Заступник директора з навчальної роботи О.В.Сетнік, завідуюча заочним відділенням О.М.Кухарук, завідуюча циклової комісії Л.В.Мазур, куратор О.І.Ковальчук у своїх виступах побажали випускникам подальших успіхів в праці та навчанні, особистісному зростанні у якості компетентного, успішного спеціаліста та активного громадянина нашої країни.

Вітали випускників також і студенти денного відділення – ведучі Крістіна Степанова і Євгеній Коренівський та співачка Дарина Якимчук.

Випускники висловили щиру вдячність працівникам коледжу за отриманні знання та увагу, яку їм приділяли в роки навчання. Вони запевнили, що завжди пам'ятатимуть Бердичівський коледж промисловості, економіки та права, а їх діти будуть також у ньому навчатися.