Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/bcpep/bcpep.org.ua/www/images/materimg/veteranu
Повідомлення
  • Была обнаружена проблема с Вашей галереей изображений. Пожалуйста, удостоверьтесь, что папка, которую Вы используете в галерее Simple Image Про установлена в правильные теги, существует и содержит действительные файлы изображения. Плагин не мог определить местонахождение папки: images/materimg/veteranu

Кожного року Бердичівський коледж промисловості, економіки та права напередодні Дня Перемоги  гостинно відкриває свої двері для зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної Війни. На превеликий жаль, з кожним роком їх стає все менше і менше, але величний подвиг ветеранів молоде покоління буде пам’ятати завжди. Адже саме завдяки цим людям ми маємо мирне небо над головою.

Так, 30 квітня відбулася зустріч студентських груп з ветеранами ВВВ, які відвідали Бердичівський коледж промисловості, економіки та права аби поділитися із своїми спогадами про жахливі часи. Студенти мали можливість послухати розповідь учасника бойових дій про трагічні будні війни, про героїв, які ціною власного життя виборювали світле, мирне майбутнє для наступних поколінь Ветерани підкреслили, що дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. З перших днів війни кожен вважав своїм обов'язком захистити рідну землю та домівку. Для студентів така бесіда була корисною і цікавою. 


Пам’ять серця…
Пам’ять сивини…
Пам’ять тих, що не прийшли з війни.
 
{gallery}veteranu{/gallery}

Пошук

Підготовка до ЗНО

Методичні матеріали

Відео: історія коледжу

Пам'ятаємо загиблих в АТО

Посилання

Наші партнери