Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Greenwich Pro»

Незважаючи на карантин студенти продовжують радувати нас своїми перемогами.

11 грудня 2019 року студенти І-ІІ курсів долучилися до участі у масштабному інтелектуальному змаганні – Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Greenwich Pro», результати якого стали відомі нещодавно.

Конкурс є майданчиком для розширення можливостей та самореалізації в напрямі освоєння англійської мови.  Конкурс «Greenwich Pro» – це цікаві завдання в тестовій формі, які розроблені спеціально для здобувачів освіти ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а. (на базі 9 класів).  «Greenwich Pro» – це можливість перевірити свої знання, комп’ютерна обробка результатів, яскраві подарунки, додаткова мотивація та значний крок на шляху вивчення англійської мови

Загалом, в конкурсі взяли участь 50 студентів нашого коледжу,  з них вибороли призові місця – 7 студентів: І місце – Вислоцький Владислав (П-121), ІІ місце – Дмитрук Данило (П-121), ІІІ місце – Бойко Світлана (Е-123), Горленко Дан (Е-123), Боросюк Нікіта (Е-123), Тополюк Максим (Е-123), Бойков Артем (П-121).

Нагородою для переможців та учасників стали сертифікати, подарунки, для вручення яких чекаємо завершення карантину, і головне – знання та задоволення від підкорення ще однієї сходинки у навчанні.