8 й 9 травня – є вагомими датами нашої історичної пам’яті. Ми пам’ятаємо й шануємо перемогу над нацизмом.  Народ переміг загарбників і ми пишаємося, що Україна   має  надзвичайний  внесок у велику Перемогу. Студенти та працівники коледжу схилять голови перед героями війни. Ми їх пам’ятаємо і будемо навіки вдячними захисникам Батьківщини років Другої світової війни.

Водночас ми шануємо боротьбу  захисників України сьогодення. Ми вдячні воїнам-бердичівлянам й України в цілому за їх мужність  у боротьбі за захист територіальної цілісності країни та захист демократичних цінностей нашої держави. Четверо наших випускників героїчно загинули у 2014 році. Ідея воїна-захистника Батьківщини є дуже вагомою у контексті національно-патріотичного виховання молоді у коледжі.

Бажаємо усім миру, злагоди, здоров’я, благополуччя, творчого зростання. У ці непрості часи ми маємо мобілізувати наші зусилля на основі плідної  праці на освітянській ниві, аби Україна була благополучною державою й надійним та бажаними партнером у міжнародному співтоваристві.

 


 

 

Адміністрація коледжу. Профком. Студентська рада.