Вітаємо із національними святами державності України - Днем Прапора та Днем Незалежності!

  Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої країни золотою сторінкою її біографії, започаткували нову епоху в житті народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

  Зичимо усім міцного здоров′я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

  Ми вшановуємо одну із головних національних святинь - Державний Прапор України. Під нашим прапором ми мусимо жити і працювати так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами своїх батьків та дідів, щоб світ знав могутню, процвітаючу державу - Україну. 

  Нехай серця наповнюються гордістью за державу, прагненням до єдності та порозуміння, а наша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Ми, освітяни, будемо докладати усіх зусиль для процвітання держави, а студентська молодь впевнена, що стане надійною основою майбутнього нашої країни. 

 

Нова аграрна стратегія держави – в День Незалежності України ...

 

Адміністрація. Профком. Студентська рада.