Дорогі й шановні студенти!

Від усього серця вітаємо вас із нагоди свята Дня студента! Наша країна відзначає цей день з особливою увагою і любов’ю до тих, хто продовжує свій життєвий шлях на студентській лаві, хто наполегливо підкорює вершини знань.

Без сумніву, сьогодні ви, дорогі студенти Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права − в авангарді нашої молоді. Держава вбачає у вас ту велику інтелектуальну силу, яка найближчими роками стане до творення суспільства, гідного наших сучасників та нащадків.
Ми бажаємо вам енергії, сили волі та наснаги здобувати міцні знання, набувати таких умінь, з якими ви були б поза конкуренцією на сучасному ринку праці як у нашій країні, так і в зарубіжжі, стати висококваліфікованими спеціалістами, повноцінними громадянами України, виправдали сподівання нашого народу.
Бажаємо вам невичерпного оптимізму, наполегливості, благополуччя і всіляких гараздів. Хай вам, дорогі, завжди щастить у житті.

Пора студентства − щасливий час! Не варто сумувати від того, що викладачі задають вам важкі завдання, не треба засмучуватися, що за вікном чудова погода, а доводитися слухати лекції! Повірте, одного разу все це згадається як час, коли ви були молоді і безтурботні, дізнавалися нове і готові були заново відкривати світ. Тож насолоджуйтеся моментом, знаходьте хороше і в дні іспиту! Бажаємо вам побільше п'ятірок без шпаргалок, вірної дружби і першого, але справжнього кохання!

Адміністрація коледжу. Профком. Студентська рада.