27-28 січня в м. Суми відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. За підсумками  чемпіонату  збірна команда  Житомирської області посіла 7 сходинку турнірної таблиці. Вагомий внесок в досягненні даного результату зробили  студенти нашого коледжу: Петрук Роман (ФВ-313), Налімов Андрій (ФВ-313) та Новарчук Крістіна (ФВ-115).

Крістіна виборола бронзу нагороду в складі збірної команди дівчат з  естафетного бігу 4х200.

Налімов Андрій та Петрук Роман мали нагоду поборотися за звання чемпіона України з стрибків у висоту. І наші хлопці були на висоті, виборовши в скарбничку Житомирської області дві нагороди.

Андрій підкоривши планку на висоті 2,05 м. здобув бронзову нагороду змагань разом з тим побив особистий рекорд та виконав норматив на присвоєння йому кандидата в майстри спорту України з легкої атлетики.

 Роман побив свій особистий рекорд перестрибнувши планку на висоті 2.13 м. та виборов золоту нагороду змагань. Попреду на Рому чекає чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед юніорів, який відбудеться 13.02.2021 в м. Софії, Болгарія.

 

 

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!

 

Адміністрація коледжу,

Профспілковий комітет, Студентський профком