13 лютого в м. Софія, Болгарія відбувся чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед юніорів. Як вам вже відомо в складі збірної  України на даних змаганнях приймав участь студент групи ФВ-213 Петрук Роман.

Хочеться відмітити, що чемпіонат України в м. Сумах та чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій в м. Софія були дуже результативним для нашого спортсмена. В Сумах Роману вдалося побити особистий рекорд в стрибках у висоту та підтвердити, що звання кандидата в майстри спорту України йому присвоєно недаремно, а от результат змагань в Софії дав зрозуміти, що Роман не збирається зупинятися на досягнутому і знову підкорив нову для себе висоту в 2,16 м. залишивши по заду себе спортсменів з Сербії, Румунії, Туреччини та України які подолали планку на висоті 209 см.

 

Радує ще те, що  з Болгарії Роман повернувся не тільки з золотою нагородою та зайнятим першим місце, а й те що він виконав норматив на присвоєння йому звання майстра спорту України з легкої атлетики. Отже спортивна скарбничка «Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права» завдяки вміло організованому тренувальному процесу тренером Шереметом Сергієм Леонідовичем та наполегливій тренувальні роботі Петрука Романа  поповнюється ще одним майстром спорту.

  

Вітаємо нашого спортсмена та його тренера з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!

 

Адміністрація коледжу,

Профспілковий комітет, Студентський профком