З метою залучення здібних студентів коледжів та технікумів економічних спеціальностей до навчання у Національному університеті «Львівська політехніка», кафедра обліку та аналізу вже втретє організувала та провела Всеукраїнську олімпіаду із бухгалтерського обліку серед студентів коледжів та технікумів.

 

Олімпіада стає все більш популярнішою, розширює свою географію та щороку залучає щораз більше учасників. Цьогоріч в Олімпіаді взяли участь 119 учасників із 27 коледжів 17 областей України. Зважаючи на законодавчі вимоги в частині запобігання поширення COVID-19, Олімпіада проводилась дистанційно у два тури: І тур – із 01 по 28 лютого 2021 р., ІІ тур відбувся 26 березня 2021 р. Завдання І туру були представлені у формі тестів із вирішення завдань облікової тематики, що мали запропоновані варіанти відповідей. Завдання ІІ туру складалися із двох частин: тестових завдань та задач із відкритими відповідями.

Наш навчальний заклад представляли студентки Іванна Шевчук (Ф-319) та Марія Ковальчук (А-324) під керівництвом Андронюк Наталії Іванівни.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СЕРТИФІКАТИ