04.10.-09.10.21 р. в Бердичівському фаховому коледжі промисловості, економіки та права був проведений тиждень циклової комісії «Право».

З цього приводу відбулося засідання студентського наукового товариства, під час якого студентці групи Ю-342 Кулибабі Анастасії було вручено Сертифікат Департаменту освіти і науки, молоді та спорту як учасниці ІІІ молодіжного форуму з прав людини.

 

 

Проведено зустріч студентів спеціальності з працівниками правоохоронних органів та юстиції міста, на яких обговорювалися актуальні питання працевлаштування випускників юридичної галузі та проблеми реформування державних та правоохоронних інституцій.

 

Із студентами першого курсу неюридичних спеціальностей викладачами та студентами спеціальності «Право» організовано проведення бесід на правову тематику.

У відповідності до Концепції якісних змін бібліотек задля забезпечення сталого розвитку України, в умовах онлайн навчання, викликаного карантинними обмеженнями, бібліотекарем О.В.Казміною створено Телеграм канал «Юридична бібліотека БФКПЕП» для студентів спеціальності "Право". Також студенти та викладач мали змогу ознайомитися із виставкою нових надходжень навчальної та наукової літератури.

 

Заключним акордом тижня права стала зустріч з випускниками 2002 року. Своїм вдалим кар’єрним зростанням, працюючи в органах нотаріату, адвокатури, суду, правоохоронних органах, підтверджують престижність юридичної професії та є гордістю спеціальності «Право».