ІІ Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Greenwich Pro»

12 жовтня 2021 року студенти І-ІІ курсів долучилися до участі у масштабному інтелектуальному змаганні – ІІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Greenwich Pro».

Конкурс є майданчиком для розширення можливостей та самореалізації в напрямі освоєння англійської мови.  Конкурс «Greenwich Pro» – це цікаві завдання в тестовій формі, які розроблені спеціально для здобувачів освіти ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а. (на базі 9 класів).  «Greenwich Pro» – це можливість перевірити свої знання, комп’ютерна обробка результатів, яскраві подарунки, додаткова мотивація та значний крок на шляху вивчення англійської мови

Загалом, в конкурсі взяли участь 17 студентів нашого коледжу. Організаторами виступили викладачі іноземної мови, зокрема, до конкурсу студентів підготували викладачі Барбелко Н.С. та Жібріцька Т.В.

В цьому році, крім традиційної участі шляхом виконання завдань на паперовому варіанті, оргкомітет конкурсу запропонував інноваційний варіант – онлайн, яким і скористалися учасники нашого навчального закладу.

Учасники отримали знання та задоволення від підкорення ще однієї сходинки у навчанні. Побажаємо нашим студентам успіху та з нетерпінням чекатимемо оголошення результатів.