Крок до професійного росту

 

Нещодавно закінчився безкоштовний освітньо-кар'єрний проект "Ігри заводів 3.0", який організувала для студентів Компанія UGEN. В ньому молодь мала змогу познайомитися  з великими українськими і міжнародними компаніями, такими як Coca-Cola, JTI, Ovostar Union, AB InBev EFES і Jabil. Даний захід проводився для студентів випускних курсів  й випускників виробничих та аграрних спеціальностей.

Студенти мали змогу отримати практичний досвід та виграти подарунки від компанії.

 

На них очікували:

Вебінари про особливості роботи різних компаній. Новий день – нова компанія та нові ідеї.

Змагання у вирішенні кейсів від компаній.

Зустрічі менторів з 3-ма найкращими командами по кожному кейсу.

Презентація рішень кейсів .

В даному заході приймав участь студент спеціальності «Галузеве машинобудування», спеціалізації «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв» Володимир Макарук, під керівництвом викладача Юлії Дзюбло.  Студент зміг на повну скористався всіма можливостями даного заходу. Володимир з захопленням ділиться своїми враженнями про проект: «Даний проект дав змогу побачити чого я вартий, чого вже навчився та який потенціал маю для майбутніх досягнень. В наш час не достатньо лише вивчати теорію. Будь-яка інформація стає знаннями лише тоді, коли використовуєш її на практиці. Тут я зрозумів, що не має кращої практики у світі бізнесу аніж кейси, змагання, презентації. І не має кращої мотивації ніж визнання твоїх уже існуючих досягнень».

Володимир був в складі команди переможниці та був запрошений на зустріч менторів, отримав сертифікат за участь у заході та подарунки за найкраще запитання до спікерів, а найголовніше він здобув безцінний досвід, зміг покращити професійні компетентності, розвинути критичне мислення,  здатність працювати в команді та знайшов нових друзів та однодумців.

Шкода, що багато студентів не розуміє, що недостатньо мріяти про світле майбутнє, престижну роботу, високу заробітну плату, а  потрібно крок за кроком наближатися до мети, працювати над своїм професійним розвитком, набувати нових компетентностей та практичного досвіду.