24 березня 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері освіти» № 2157-IX, відповідно до якого вступ до закладів вищої освіти у 2022 році відбуватиметься в особливому порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки без дотримання вимог Закону України «Про вищу освіту». Наразі Міністерство освіти і науки України розробляє особливий порядок, але вже зараз відомо, що він передбачатимете проведення у 2022 році національного мультипредметного тестування (НМТ).
 
Вступ до ВНЗ на основі молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра можливий за наявності:
двох предметних оцінок ЗНО 2019-2021 або НМТ 2022 року.
 
На виконання доручення Міністерства освіти і науки України УЦОЯО та регіональні центри оцінювання якості освіти здійснюють формування бази даних учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року, яку буде використано для формування бази даних потенційних учасників національного мультипредметного тестування.
 
Якщо Ви раніше не зареєструвалися на ЗНО і не надіслали ще комплект реєстраційних документів, але плануєте складати НМТ 2022, бо немаєте результатів ЗНО 2019, 2020, 2021 років для вступу до ВНЗ, просимо зробити це якомога швидше. 
 
Якщо Ви не маєте можливості надіслати документи поштою – надішліть їх скановані копії на електронну адресу регіонального центру.
 
Зауважуємо, що формування та відправлення комплектів реєстраційних документів має бути завершено 9 квітня 2022 року.
 
До комплекту реєстраційних документів входять:
сформована на сайті центру оцінювання реєстраційна картка;
копія паспорта;
копія документа про повну загальну середню освіту.