Відгук професора кафедри «Матеріалознавства та інженерії матеріалів» Національного університету "Одеська політехніка" Прокоповича Ігоря Валентиновича про наш коледж:

 

«Зі спеціальністю «Металургія» Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки та права наш університет співпрацює уже давно. Коледж готує гідних і конкурентоздатних спеціалістів по спеціалізаціях «Ливарне виробництво чорних і кольорових металів» та «Художнє та ювелірне литво». Випускники коледжу спеціальності «Металургія» кожного року стають студентами нашого університету. Вони продовжують навчання у нашому закладі на третьому курсі денної та заочної форм навчання.

 

Під час навчання більшість з них показує високий рівень спеціальних знань та умінь. Я глибоко переконаний, що цьому сприяє велика кількість практики за їхнім навчальним планом, на якій студенти коледжу отримують навички не лише виготовлення воскових моделей та виливків із срібла і мідних сплавів, але й проходять техніку ручного виготовлення ювелірних прикрас без литва за допомогою механічних операцій і паяння».