З глибоким сумом сповіщаємо про героїчну загибель нашого випускника Косюченка Ярослава.

Невимовна біль, туга переповнюють душу…. Йдуть у вічність кращі сини твої, Україно. Йдуть, віддавши життя задля миру на нашій землі.

Свідомість відмовляється вірити страшній правді, якою наповнила наше життя війна.

І ось ще одна сумна звістка надійшла зі Cходу. Героїчно загинув наш випускник, сильна духом особистість, Косюченко Ярослав. Він віддав своє життя в бою, щоб ми могли жити, і пам’ятали його безсмертний подвиг.

Косюченко Ярослав  загинув 25 травня 2022 року, виконуючи поставлені бойові завдання поблизу населеного пункту Лиман Донецької області. Йому було всього 23 роки.

Неможливо говорити про цього гарного, життєрадісного хлопця в минулому часі.

Ярослав закінчив  коледж  у 2018 році за спеціальністю «Хімічне і нафтове машинобудування». Завжди усміхнений, готовий допомогти, ввічливий та товариський Ярослав запам’ятався викладачам і одногрупникам людиною з чудовим характером і сонячною душею.

Після закінчення коледжу Ярослав вступив на навчання в Національний університет харчових технологій і здобув фах інженера з ремонту медичного обладнання. Надалі працював на ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». Восени 2020 року був призваний на строкову службу до лав збройних сил України. У лютому 2021 року свідомо укладає строковий контракт в 79-й десантно-штурмовій бригаді міста Миколаїв, в складі якої він встав на захист суверенітету української держави.

Країна втратила Героя. Батьки втратили єдиного сина. Всі ми втратили чудову людину, надійного друга.

Колектив коледжу висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати.