MicrosoftCertifiedEducator (TechnologyLiteracyforEducators 21stCenturyLearningDesign) – це програма професійного розвитку педагогів, що спрямована на зменшення прогалини між технологічними навичками й інноваційним навчанням. Ця сертифікація забезпечує надійними інструментами, що допомагають педагогам якнайкраще інтегрувати інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) в навчанні.

Міжнародна сертифікація Microsoft Certified Educator (MCE) призначена для педагогів  та адміністраторів навчального процесу. Сертифікацію MCE можна включити до програми підготовки або підвищення кваліфікації вчителів.

Сертифікат Microsoft Certified Educator (MCE) підтверджує загальну технічну грамотність викладачів, необхідну для надання здобувачам освіти комплексного навчання з можливістю адаптації під конкретні завдання та спрямовану на розвиток у студентів навичок ХХІ століття.

Сертифікат підтверджує, що сертифікований педагог володіє інструментами Microsoft для навчання та вміє інтегрувати у навчальний процес методи платформи 21st Century Learning Design (21st CLD) та методи інноваційного навчання Innovative Teaching and Learning (ITL).

На іспиті оцінюється не рівень володіння конкретними технічними засобами, а їх застосування для формування ключових компетентностей  ХХІ століття, а саме: Knowledge Construction, Collaboration, Skilled Communication, Self-Regulation, Real World Problem Solving and Innovation, Use of Information and Communication Tools (ICT).  Іспит складається з 46 завдань на вирішення кейсів і конкретних ситуацій та триває 60 хв. Мова іспиту – англійська.

Вітаємо викладача коледжу Барбелко Наталію Степанівну з успішним проходженням Міжнародної сертифікації Microsoft Certified Educator (MCE)!