День Знань – це свято нових надій і несподіваних зустрічей, свято  викладачів, студентів та батьків, яке одночасно є загальним для всіх та особистим для кожного.

1 вересня у Бердичівському фаховому коледжі промисловості, економіки та права  традиційно розпочалося з урочистого привітання для студентів першого курсу. Викладачі та студенти коледжу радо прийняли до своєї родини 236 студентів І курсу спеціальностей «Металургія», «Галузеве машинобудування», «Інженерія програмного забезпечення», «Облік та оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Економіка», «Право» та «Фізична культура і спорт».

Слова привітання висловив директор коледжу Іван Омелянович Демусь. У своєму виступі він висловив сподівання, що новий навчальний рік буде багатим на добрі здобутки знань усіх студентів коледжу.

І звичайно, свято не обійшлося без напутнього слова батьків, від імені яких виступили  Грабовський Олег Володимирович та Грабовська Людмила Петрівна.

Із словами до першокурсників звернулася голова студентської ради коледжу Дарина Якимчук та вручила ключ від символічної Скарбниці знань студенту першого курсу Олександру Августинському.

На завершення урочистостей з Дня знань наставники академічних груп провели зі студентами годину спілкування на тему «МИ УКРАЇНЦІ: ЧЕСТЬ І СЛАВА НЕЗЛАМНИМ!».