Заміна занять на  28 травня  (вівторок)              Білий тиждень

 

Л-140 Лхл-141 Т-159

 –  2 пр.

Хімія

Кукса

С.П.

 –  4 пр.

Немає

 

 

М-198 Мх-199

 –  1 пр.

Фізика і астрономія

Пінчук

О.М.

 –  3 пр.

Біологія і екологія

Тимощук

О.В.

 –  4 пр.

Фізкультура

Булгар

М.П.

А-124

 –  2 пр.

Біологія і екологія

Шеренгова

Т.В.

 

 –  3 пр.

Хімія

Кукса

С.П.

Е-122

 –  4 пр.

Немає

 

 

Ф-119

 –  1 пр.

Біологія і екологія

Шеренгова

Т.В.

 

 –  2 пр.

Географія

Тимощук

О.В.

П-120

 –  1 пр.

Хімія

Тимощук

О.В.

Ю-140

 –  2 пр.

Фізика і астрономія

Пінчук

О.М.

 

 –  3 пр.

Математика

Савчишина

Е.А.

Ю-141

 –  4 пр.

Фізика і астрономія

Пінчук

О.М.

ФВ-113

 –  1 пр.

Захист Вітчизни

Голомбієвський

В.А.

 

 –  2 пр.

Математика

Савчишина

Е.А.

 

 –  4 пр.

Немає

 

 

Л-238 Лхл-239

 –  1 пр.

Вища математика

Савчишина

Е.А.

 –  3 пр.

Основи правознавства

Богун

С.А.

М-296

 –  1 пр.

Обр. матеріалів різанням, верстати та інстр.

Істюнькін

В.А.

 

 –  2 пр.

Нарисна геометрія та інженерна графіка

Кореновський

В.В.

 

 –  3 пр.

Технічна механіка

Андрійчук

І.І.

Мх-297

 –  1 пр.

Технічна механіка

Андрійчук

І.І.

 

 –  2 пр.

Обр. матеріалів різанням, верстати та інстр.

Істюнькін

В.А.

 

 –  3 пр.

Основи гідравліки і теплотехніки

Кореновський

В.В.

Т-257

 –  1 пр.

Нарисна геометрія та інженерна графіка

Кореновський

В.В.

 

 –  3 пр.

Фізичне виховання

Антонова

Л.Л.

 

 –  4 пр.

Основи правознавства

Богун

С.А.

Ткт-258

 –  2 пр.

Вища математика

Чайло

В.М.

 

 –  3 пр.

Фізичне виховання

Замега

О.В.

 

 –  4 пр.

Немає

 

 

А-223

 –  1 пр.

Вища математика

Чайло

В.М.

 

 –  2 пр.

Фізичне виховання

Шаверська

О.В.

 

 –  3 пр.

Економіка підприємства

Гнатишин

А.В.

 

 –  4 пр.

Бухгалтерський облік

Андронюк

Н.І.

 

 1-4 пр.

Заняття в центральному корпусі

 

 

 

Е-221

 –  2 пр.

Вступ у спеціальність

Гнатишин

А.В.

 

 –  3 пр.

Бухгалтерський облік

Андронюк

Н.І.

Ф-218

 –  1 пр.

Бухгалтерський облік

Андронюк

Н.І.

 

 –  2 пр.

Фінанси підприємства

Жила

М.О.

 

 –  3 пр.

Екологія

Шеренгова

Т.В.

 

 –  4 пр.

Економіка підприємства

Гнатишин

А.В.

 

 1-2 пр.

Заняття в корпусі № 3

 

 

 

 3-4 пр.

Заняття в центральному корпусі

 

 

 

Мх-395

 –  1 пр.

Фізичне виховання

Демчук

М.К.

 

 –  4 пр.

Немає

 

 

Ткт-356

 –  2 пр.

Технологія машинобудування

Рішан

Т.С.

 

 –  3 пр.

Техн. основи програм. для верстатів з ЧПК

Рішан

Т.С.

 

 –  4 пр.

Немає

 

 

П-318

 –  1 пр.

Об’єктно-орієнтоване програмування

Куропаткін

С.Г.

Ю-336

 –  2 пр.

Кримінальне право

Ящук

В.М.

 

 –  3 пр.

Ділова українська мова

Рембалович

Л.Л.

Ю-337

 –  1 пр.

Кримінальне право

Ящук

В.М.

 

 –  4 пр.

Немає

 

 

Пошук

Абітурієнту

Підготовка до ДПА

Пам'ятаємо загиблих в АТО

Методичні матеріали

Відео: історія коледжу

Викладачам

Календар: свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наші партнери

Посилання

Яндекс.Метрика