Заміна занять на   21 жовтня  (субота)   Білий тиждень

Заняття та аудиторії дивитися  за розкладом  четверга

 

Л-138

 –  2 пр.

Українська мова

Грубська

Ю.В.

 

 –  3 пр.

Біологія

Зілінська

Т.Л.

М-196

 –  1 пр.

Фізика

Чигрин

В.В.

 

 –  2 пр.

Біологія

Зілінська

Т.Л.

Т-157

 –  1 пр.

Українська література

Беркут

Л.П.

 

 –  2 пр.

Фізика

Чигрин

В.В.

 

 –  3 пр.

Фізкультура

Антонова

Л.Л.

Ткт-158

 –  1 пр.

Захист Вітчизни

Голомбієвський

В.А.

 

 –  3 пр.

Математика

Волобуєва

Т.С.

Е-121

 –  1 пр.

Математика

Гіневська

Н.М.

 

 –  3 пр.

Захист Вітчизни

Голомбієвський

В.А.

Ф-118

 –  3 пр.

Іноземна мова

Колісніченко

Н.А.

Ю-139

 –  3 пр.

Фізика

Бей

В.М.

ФВ-112

 –  1 пр.

Біологія

Шеренгова

Т.В.

 

 –  2 пр.

Українська література

Беркут

Л.П.

 

 –  3 пр.

Астрономія

Чигрин

В.В.

Л-236

 –  1 пр.

Електротехніка

Бей

В.М.

 

 –  4 пр.

Українська мова

Грубська

Ю.В.

Лхл-237

 –  2 пр.

Електротехніка

Бей

В.М.

Т-255

 –  2 пр.

Іноземна мова

Барбелко

Н.С.

Ткт-256

 –  3 пр.

Фізичне виховання

Синельникова

Т.В.

А-222

 –  4 пр.

Політична економія

Данилюк

Є.Є.

 

 1-4 пр.

Заняття в центральному корпусі

 

 

 

Е-220

 –  1 пр.

Політична економія

Данилюк

Є.Є.

 

 –  2 пр.

Математика

Гіневська

Н.М.

 

 –  3 пр.

Українська мова

Рембалович

В.А.

 

 –  4 пр.

Економіка підприємства

Шкрабак

В.Я.

 

 1-4 пр.

Заняття в центральному корпусі

 

 

 

Ф-217

 –  1 пр.

Математика

Волобуєва

Т.С.

 

 –  3 пр.

Політична економія

Данилюк

Є.Є.

 

 1-3 пр.

Заняття в центральному корпусі

 

 

 

Т-353

 –  1 пр.

Мет. верстати та автоматичні лінії

Істюнькін

В.А.

 

 –  2 пр.

Основи екології

Шеренгова

Т.В.

 

 –  3 пр.

Технологія машинобудування

Рішан

Т.С.

А-321

 –  1 пр.

Облік і звітність в бюджетних установах

Сачук

Н.В.

 

 –  2 пр.

Фізичне виховання

Синельникова

Т.В.

 

 –  3 пр.

Казначейська справа

Шевчук

Т.С.

 

 –  4 пр.

Податкова система

Андронюк

Н.І.

 

 1-4 пр.

Заняття в центральному корпусі

 

 

 

Е-319

 –  1 пр.

Планування та організація діяльності під-ва

Гнатішина

Л.С

 

 –  2 пр.

Економіка і нормування праці

Данилюк

Є.Є.

 

 –  3 пр.

Управління витратами

Шкрабак

В.Я.

 

 –  4 пр.

Фізичне виховання

Синельникова

Т.В.

 

 1-4 пр.

Заняття в центральному корпусі

 

 

 

 

Ф-316

 –  1 пр.

Іноземна мова

Колісніченко

Н.А.

 

 –  2 пр.

Бюджетна система

Шевчук

Т.С.

 

 –  3 пр.

Податкова система

Андронюк

Н.І.

 

 –  4 пр.

Казначейська справа

Шевчук

Т.С.

 

 1-4 пр.

Заняття в центральному корпусі

 

 

 

П-416

 

Занять немає

 

 

Ю-237

 –  3 пр.

Історія держави і права України

Казміна

О.В.

Ю-432

 –  3 пр.

Фізичне виховання

Булгар

М.П.

 

 –  4 пр.

Комп’ютерні технології в юридичній д-сті

Куропаткін

С.Г.

Ю-433

 –  3 пр.

Комп’ютерні технології в юридичній д-сті

Куропаткін

С.Г.

 

 –  4 пр.

Фізичне виховання                                              

Шаверська

О.В.

ФВ-211

 –  2 пр.

Теорія і методика фізичного виховання

Шаверський

В.К.

 

 –  3 пр.

Українська мова

Грубська

Ю.В.

 

 –  4 пр.

Спортивно - педагогічне вдосконалення

Шаверський / Замега

ФВ-310

 –  1 пр.

Теорія і методика фізичного виховання

Шаверський

В.К.

 

 –  3 пр.

Спортивно - педагогічне вдосконалення

Шаверський / Замега

 

Заміна занять на   23 жовтня  (понеділок)   Червоний тиждень

 

 

Л-138

 –  1 пр.

Фізкультура

Шаверська

О.В.

Лхл-139

 –  4 пр.

Біологія

Тимощук

О.В.

М-196

 –  2 пр.

Українська література

Беркут

Л.П.

Т-157

 –  3 пр.

Українська література

Беркут

Л.П.

Е-121

 –  4 пр.

Захист Вітчизни

Голомбієвський

В.А.

Ф-118

 –  3 пр.

Фізика

Бей

В.М.

 

 –  4 пр.

Біологія

Шеренгова

Т.В.

П-119

 –  2 пр.

Фізика

Демусь

І.О.

 

 –  4 пр.

Фізкультура

Шаверська

О.В.

Ю-138

 –  1 пр.

Українська література

Рембалович

В.А.

 

 –  2 пр.

Фізкультура

Шаверська

О.В.

 

 –  3 пр.

Біологія

Шеренгова

Т.В.

Ю-139

 –  3 пр.

Захист Вітчизни

Голомбієвський

В.А.

 

 –  4 пр.

Фізика

Бей

В.М.

ФВ-112

 –  4 пр.

Українська література

Беркут

Л.П.

А-222

 –  4 пр.

Політична економія

Данилюк

Є.Є.

Е-220

 –  2 пр.

Політична економія

Данилюк

Є.Є.

 

 –  3 пр.

Економіка підприємства

Шкрабак

В.Я.

Ф-217

 –  1 пр.

Політична економія

Данилюк

Є.Є.

П-218

 –  1 пр.

Фізика

Демусь

І.О.

 

 –  4 пр.

Соціологія

Дуденко

О.В.

М-392

 –  3 пр.

Соціологія

Дуденко

О.В.

М-393

 –  2 пр.

Соціологія

Дуденко

О.В.

 

 –  4 пр.

Основи зварювального виробництва

Волошин

П.Ф.

А-321

 –  1 пр.

Фінансовий облік

Андронюк

Н.І.

 

 –  2 пр.

Інформаційні системи і технології в обліку

Сачук

Н.В.

 

 –  3 пр.

Фінанси

Жила

М.О.

 

 –  4 пр.

Податкова система

Андронюк

Н.І.

Ф-316

 –  1 пр.

Фінанси

Жила

М.О.

 

 –  2 пр.

Фінансова діяльність

Жила

М.О.

 

 –  3 пр.

Банківські операції

Сачук

Н.В.

 

 –  4 пр.

Інформаційні системи і технології у ФКУ

Сачук

Н.В.

П-317

 –  2 пр.

Чисельні методи

Гіневська

Н.М.

П-416

 –  1 пр.

Основи менеджменту та маркетингу

Кушнірук

О.Ф.

 

 –  2 пр.

Економіка і організація виробництва

Шкрабак

В.Я.

 

 –  3 пр.

Організація комп’ютерних мереж

Гіневська

Н.М.

 

 –  4 пр.

Фізичне виховання

Шеремет

С.Л.

ФВ-211

 –  1 пр.

Історія України

Коржановська

Л.М.

 

 –  3 пр.

Теорія і методика фізичного виховання

Шаверський

В.К.

 

 –  4 пр.

Спортивно - педагогічне вдосконалення

Шаверський / Замега

ФВ-310

 –  1 пр.

Теорія і методика фізичного виховання

Шаверський

В.К.

 

 –  2 пр.

Спортивно - педагогічне вдосконалення

Шаверський / Замега

 

 –  4 пр.

Екологія

Томчук

Н.В.

Пошук

Абітурієнту

Пам'ятаємо загиблих в АТО

Методичні матеріали

Відео: історія коледжу

Викладачам

Календар: свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Посилання

Яндекс.Метрика