До уваги учасників ЗНО.


На освіти Osvita.ua розміщено безкоштовний посібник для підготовки власного висловлення одного з завдань ЗНО з української мови.

 

ОГОЛОШЕННЯ

24 березня 2018р. відбудеться пробне ЗНО з української мови та літератури.

Студенти, що оплатили проходження пробного ЗНО, повинні роздрукувати з персональної сторінки («Особистий кабінет») Вінницького регіонального центру оцінювання якості  освіти запрошення-перепустку і з’явитися за вказаним місцем і часом з необхідними документами:

-  паспорт (оригінал); 

- запрошення-перепустка.

Готуємось до ДПА

Відкрито доступ до on-line тестування для тих, хто здійснив оплату пробного ЗНО. Доступ до  on-line тестування відбувається за допомогою логіна та пароля, які учасник вказав під час реєстрації на пробне ЗНО.

 

Про початок реєстрації на пробне ЗНО в 2018 році.

 

Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні проводитиметься з 09 до 31 січня 2018 року.

 

На сайті Вінницького регіонального центру оцінювання  якості освіти слід перейти  на сторінку «Реєстрація на пробне тестування»,  поставити відмітку «Текст мною прочитаний», заповнити анкету та в розділі «Тип навчання» обрати графу «Студент ВНЗ (2018 року)».

 

Про проведення ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 13.10.2017р. №150 "Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році", з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення ЗНО, в 2018 році пробне ЗНО відбудеться:


24 березня - з української мови і літератури.

 

Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні проводитиметься з 09 до 31 січня 2018 року.

Вартість одного пробного ЗНО для одного учасника складає 129 грн. 00 коп.

 

Підготовка до ДПА з української мови

Сайт для БЕЗКОШТОВНОГО проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.

На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2017 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2015 років.

 

Детальніше на сайті: ZNO.OSVITA.UA

 

Щоб відкрити програму в новій вкладці, натисніть

 

Пошук

Абітурієнту

Підготовка до ДПА

Пам'ятаємо загиблих в АТО

Методичні матеріали

Відео: історія коледжу

Викладачам

Календар: свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Посилання

Яндекс.Метрика