Заміна занять на    21 вересня   (п’ятниця)          

  Білий  тиждень

 

А-124

 –  3 пр.

Біологія і екологія

Шеренгова

Т.В.

Е-122

 –  1 пр.

Українська мова

Рембалович

Л.Л.

 

 –  2 пр.

Фізика і астрономія

Чигрин

В.В.

Ф-119

 –  2 пр.

Біологія і екологія

Шеренгова

Т.В.

П-120

 –  1 пр.

Фізика і астрономія

Демусь

І.О.

 

 –  2 пр.

Культурологія 

Грубська

Ю.В.

 

 –  3 пр.

Біологія і екологія

Тимощук

О.В.

Ю-141

 –  2 пр.

Українська література

Рембалович

Л.Л.

ФВ-113

 –  1 пр.

Фізика і астрономія

Чигрин

В.В.

 

 –  2 пр.

Математика

Савчишина

Е.А.

Л-238 Лхл-239

 –  2 пр.

Інженерна графіка

Пишинська / Панарін

 

 –  3 пр.

Українська література

Грубська

Ю.В.

М-296

 –  2 пр.

Хімія

Зілінська

Т.Л.

 

 –  3 пр.

Українська мова

Беркут

Л.П.

 

 –  4 пр.

Українська література

Беркут

Л.П.

Мх-297

 –  2 пр.

Українська література

Радчук

В.В.

 

 –  3 пр.

Хімія

Зілінська

Т.Л.

Т-257

 –  4 пр.

Екологія

Шеренгова

Т.В.

Ткт-258

 –  1 пр.

Екологія

Шеренгова

Т.В.

 

 –  2 пр.

Історія України

Дремлюга

С.П.

 

 –  3 пр.

Нарисна геометрія та інженерна графіка

Пишинська / Панарін

 

 –  4 пр.

Інформатика і обчислювальна  техніка

Гончарук 

М.М.

А-223

 –  2 пр.

Інформатика і комп’ютерна техніка

Гіневська

Н.М.

 

 –  3 пр.

Українська мова

Рембалович

В.А.

 

 –  4 пр.

Правознавство           

Черниш

О.В.

 

 1-2 пр.

Заняття в центральному корпусі

 

 

 

 3-4 пр.

Заняття в корпусі № 3

 

 

 

Е-221

 –  2 пр.

Правознавство           

Черниш

О.В.

 

 –  3 пр.

Інформатика і комп’ютерна техніка

Гіневська

Н.М.

 

 –  4 пр.

Українська мова

Рембалович

Л.Л.

Ф-218

 –  1 пр.

Інформатика і комп’ютерна техніка

Тростянський

Б.Г.

 

 –  4 пр.

Політична економія

Сачук

Н.В.

 

 1-2 пр.

Заняття в центральному корпусі

 

 

 

 3-4 пр.

Заняття в корпусі № 3

 

 

 

П-219

 –  2 пр.

Фізика

Демусь

І.О.

 

 –  3 пр.

Українська література

Радчук

В.В.

Мх-395

 –  4 пр.

Фізичне виховання                                              

Демчук

М.К.

Т-355

 –  2 пр.

Технологія машинобудування

Рішан

Т.С.

 

 –  3 пр.

Технологічне оснащення

Рішан

В.Р.

Ткт-356

 –  2 пр.

Технологічне оснащення

Рішан

В.Р.

 

 –  3 пр.

Культурологія 

Дремлюга

С.П.

Е-320

 –  4 пр.

Ціноутворення

Кушнірук

О.Ф.

Ф-317

 –  3 пр.

Фінанси

Жила

М.О.

 

 –  4 пр.

Фізичне виховання

Булгар

М.П.

П-318

 –  1 пр.

Чисельні методи

Гіневська

Н.М.

 

 –  4 пр.

Безпека життєдіяльності

Волошин

П.Ф.

ФВ-212

 –  2 пр.

Анатомія людини

Тимощук

О.В.

 

 –  3 пр.

Основи правознавства

Ковальчук        

О.І.

 

 –  4 пр.

Музична ритміка і хореографія

Синельникова/ Антонова

ФВ-311

 –  3 пр.

Теорія і методика гімнастики

Синельникова / Демчук

Ю-238

 –  4 пр.

Теорія держави і права

Посудевський 

В.Ц.

Ю-239

 –  3 пр.

Теорія держави і права

Посудевський 

В.Ц.

 

 –  4 пр.

Українська мова

Рембалович

В.А.

Ю-336

 –  3 пр.

Адміністративне право

Вислоцький      

В.П.

Ю-337

 –  4 пр.

Адміністративне право

Вислоцький      

В.П.

Ю-434

 –  4 пр.

Цивільне і сімейне право

Семенюк

М.О.

Ю-435

 –  1 пр.

Комп’ютерні технології в юридичній д-сті

Куропаткін

С.Г.

 

 –  3 пр.

Цивільне і сімейне право

Семенюк

М.О.

 

 –  4 пр.

Нотаріат

Кирилюк

О.В.